Обяви 1 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
248 000 €
485 045.84 лв.

(1 699 €, 3 322.96 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 9:42 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 104 пъти.
Площ:
146 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2020 г.

Описание на имота:

ID 34217072
Предлага се за продажба:
Апартамент с 3 спални в жилищна сграда
Цена: 248000
Населено място: Свети Влас
Стаи: 4
Обща площ: 146 кв. м
На 2 етаж
Такса поддръжка: 0 евро
Етап на строителство: завършен
Плащане: 5000 евро депозит,
100% при подписване на нотариален акт.
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка, Свети Влас.
Апартаментът е с обща площ от 146 кв .м. разположен е на 2 етаж и се състои от дневна и кухня, 3 спални, 2 тераси и 3 бани. С мебели и домакински уреди. Идеален за целогодишно живеене и лятна почивка.
Сградата се намира в тих жилищен район на Свети Влас, в близост до плажа. Самият район е с развита инфраструктура-има магазини, ресторанти, спирки на градския транспорт, църква, централния площад на Свети Влас, пристанището, където винаги можете да наемете яхта за разходка с лодка.
Разстоянието до морето е около 200 метра.
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1d177675373430142

248 000 €
485 045.84 лв.
(1 699 €, 3 322.96 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас